Van de bestuurstafel
Dinsdag 15 april 2025KWF-veiling
De KWF veilig was een groot succes met een prachtige opbrengst. Wij feliciteren Monique en Paul en alle vrijwilligers met dit resultaat. Nu het sportieve gedeelte met de beklimming van de Alpe d'Hues. Namens Hugo Boys succes.
Planten en Schubactie 2025
Met enthousiasme liepen de jeugdleden met kalanchoë’s van de firma Slijkerman langs de deur om deze te verkopen en dat lukte. Er werden vele plantjes verkocht dat een mooie opbrengst opleverde van € 2.832, - voor Hugo Girls en Hugo Boys. Onze dank gaat uit naar Stefan Slijkerman, die dit heeft gesponsord.
Ook de schubactie bij de Firma A. Bakker & ZN.BV was een succes. Ook tijdens deze actie is er door de teams van Hugo Girls en Hugo Boys geschubd, wat het mooie bedrag opleverde van € 2.466,-. Rob en Lianne dank voor het organiseren en de firma Bakker voor de sponsering.
Uitbreiding Bestuur
Goed nieuws Cindy Klein - Langenhorst heeft zich aangemeld voor de functie van secretaris. Cindy welkom bij Hugo Boys. Cindy wordt stap voor stap ingewerkt door Stefan.
Helaas een nieuwe voorzitter is nog niet gevonden, terwijl de datum van eind september snel nadert. Als Hugo Boys hopen we het toch niet mee te maken dat straks bij de komende jaarvergadering de huidige voorzitter de voorzittershamer niet kan overdragen.
Voor de duidelijkheid in den lande zijn er vele vrouwelijke voorzitters actief bij een voetbalvereniging. Zijn er dames die interesse hebben? Zou toch mooi zijn als jij de eerste vrouwelijke voorzitster wordt van Hugo Boys. Over de invulling en de taken valt te praten. Heb je interesse of weet je mensen die een steentje bij willen dragen, neem contact op met een van de bestuursleden.
35+ voetbal en zeven en zeven voetbal
Hier is interesse voor! In de wandelgangen horen wij dat diverse (oud) spelers hier mee bezig zijn. Zou mooi als Hugo Boys op deze wijze kan uitbreiden.
Fietstocht stichting NUT.
Op 24 mei is er de jaarlijkse fietstocht van Stichting NUT. Ook Hugo Boys doet weer mee. Vorig jaar was het een succes. Maar liefst 12 fietsers deden mee namens Hugo Boys. Dit kwam mede door Richard Borst. Wilt u dit jaar meedoen voor Hugo Boys u kunt zich aanmelden bij Richard Borst.
Verbouwing ballenhok
We kregen opmerkingen van de schoonmaak dat bepaalde ruimtes er nogal rommelig uitzagen. Dit besproken in het bestuur. Men heeft Richard Borst bereid gevonden om het huidige ballenhok anders in te richten. Dit op een wijze dat de verrijdbare karren onder het huidige ballenhok gereden kunnen worden. Op deze wijze wordt de ruimte efficiënter gebruikt.
Hugo Boys 1 – Alkmaarse Boys 1
Met de wedstrijdbal van Borst Dekker koolverwerking zorgde de mannen van Ron Weinbrecher voor een enorme stunt door als eerste ploeg te winnen van de tot nu toe ongeslagen koploper. Na een ruststand van 1-0 voor de oranjehemden werd het na een knotsgekke 2e helft 4-3 voor Hugo Boys in de 10e minuut van de extra tijd scoorde Bart Snoek uiterst fraai de winnende treffer. Mooiere overwinningen zijn er niet.
Alcmaria Victrix 1- Hugo Boys1
Wederom een zware wedstrijd en Alkmaarse tegenstander voor ons vlaggenschip. Alcmaria is de nummer 2 met maar één punt achterstand op Alkmaarse Boys.
Bij Alcmaria hadden ze met ongeloof de week ervoor naar live uitslagen gekeken.
Met enig respect benaderde Alcmaria de wedstrijd. Ondanks goed spel kon Hugo Boys niet opnieuw stunten. Vlak voor tijd scoorde Alcmaria de 3-1.
Hugo Boys 1 – Hollandia T 1
Op zondag 13 april was Hollandia T de tegenstander. Met de wedstrijdbal van Frits van de Berg projectbegeleiding starten beiden ploegen niet compleet aan de wedstrijd. Vanaf het begin was het duidelijk dat de ploegen aan elkaar gewaagd waren. Als er één ploeg zou scoren, zou dit de winnaar zijn. Dit gebeurde niet en werd de einstand 0-0. Door dit resultaat ontloopt Hugo Boys de nacompetitie voor degradatie. Als men de laatste drie wedstrijden wint en Winkel en Texel halen weinig punten, is het niet ondenkbaar dat men zelfs nacompetitie kan spelen voor promotie, echter de kans hierop is klein.
Zondag 18 mei laatste thuiswedstrijd van het seizoen. Hugo Boys 1 tegen KSV 1
Op zondag 18 mei staat de laatste thuiswedstrijd op het programma. Deze wedstrijd krijgt een speciaal tintje doordat KSV de tegenstander is. KSV wil zich revancheren voor de nederlaag thuis tegen Hugo Boys. Daarnaast is het voor de Kruizenaren een belangrijk duel om zich zo goed mogelijk te positioneren voor de nacompetitie. Het is de enige Heerhugowaardse derby binnen de gemeente Dijk en Waard. Dit is ook aanleiding voor de burgemeester, de heer Poorter, om sportpark Hugo’s. met een bezoek te vereren. Traditie is de uitreiking “speler van het jaar” door Hugo’s Vrienden. Na afloop van de wedstrijd heeft het feestteam van de kantinecommissie een leuk programma gemaakt en kunnen we alvast oefenen voor de kermis. Samenvattend goede redenen om naar sportpark Hugo’s te komen.
Komende thuiswedstrijden Hugo Boys 1
4 mei Hugo Boys 1 – Duinranders S
18 mei Hugo Boys 1 – KSV (afsluiting van het seizoen met bezoek van de burgemeester)
Bestuur Hugo Boys